שביל הצלילים

שביל הצלילים

 

מופעים ומיציגים מוזיקליים אינטראקטיביים לאורך המסלול

  •  

----------------------------------

כלי הקשה חברתי המורכב ממקושים אינטראקטיביים המפיקים מקצב ממגוון חומרים וחפצים. הקהל מוזמן להלחין מקצב, מומלץ יחדיו ולהאזין למקושים חוזרים אחרי המקצבים המוקלטים בהרמוניה מופלאה.

 

  •  

----------------------------------

מדרך מוסיקלי אשר עוקב בכל רגע נתון אחרי יצירה מוסיקלית מוכרת. הקהל מוזמן להלך לאורך הקלידים המונחים לאורך נתיב ולעקוב אחרי המנגינה או לאלתר בשיטוט חופשי בין הקלידים והתווים הנתונים.

 

 

פסנתר הדגלים - FlagsPiano

----------------------------------

יצירת הסאונד האינטראקטיבית של האמן Run Dreamer - פסנתר הדגלים (FlagsPiano) היא כלי נגינה לכל דבר ועניין.  הדגלים חסרי הזהות כל אחד לכשעצמו מרכיבים ביחד אוקטבה שלמה של מקלדת פסנתר סטנדרטית, אבל הדרך בא הם מסודרים לא מאפשרת גם לנגני הפסנתר המנוסים יותר לזהות איזה תו ינגן כל קליד והדרך היחידה לדעת היא לנגן על הקליד ולזכור איזה צלילי נוגן.  הסידור הלא קונבנציונלי של הקלידים מבטל את הרעיון של ביצוע יצירה ע״י קריאת תווים ובכך מעודד יצירה חופשית המסתמכת על חווית השמיעה בלבד.

 

 

לינק ג׳אם - Link Jam

---------------------------

סמטת סנט ג'ימס תהפוך לרחבת ג׳אם סשן מיוחדת עם סאונד מרחבי עם 4 מיימדים. בכל ערב יאלתרו מספר נגנים ומעצבי סאונד מוזיקה אלקטרונית דינמית שתשתנה בהתאם לקהל ולאווירה. כל אחד ואחת יוכלו להסתובב בתוך הרחבה ובין הסאונדים השונים, להרגיש את המיקס על חלקיו המרחפים וליצור לעצמם את האיזון שנכון כנראה רק להם.

 

 

20-23.3> 19:00-23:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חזרה לדף הראשי >>