גן התקומה

 גן התקומה

 

מתחם המשפחות

סדנה ליצירת כלי נגינה מחומרים ממוחזרים, מיצג תיבת נגינה, סדנת קול, סדנת ריפוי צ'אקרות בעזרת תדרים, מעגל מתופפים וסדנת קצב.

 

28-31.3> 19:00-22:00

 

 

בין הסדנאות:

 

 

אפרת פוג'ה שקד

 

סדנת יצירת צעצוע משמיע קול שפותח במיוחד עבור הפסטיבל. לא לילדים בלבד!
את הסדנא תנחה אפרת שקד - מקימת סטודיו Namastoy העוסק בפיתוח והנחיית סדנאות יצירה הנותנות כלים ומיומנויות לחיים עם דגש על הגדלת מודעות אישית וסביבתית. 

הידיי - Chakra Overtone Drum

 

הסדנא תלווה את המשתתפים במסע של צלילים וצבעים. נרגיש ביחד איך המוסיקה מעוררת ומייצרת תנועה יצירתית ואיך מביאים אותה לידי ביטוי בצבעים.

קים גורדון

 

 

הסדנא משלבת תנועה וקצב וכוללת- חימום קל ומתיחות , משחקי הכרות קצביים משחררים ומצחיקים , לימוד מקצבים בסיסיים ומפותחים תוך כדי חזרה ואלתור, לימוד הוצאת צלילים מהגוף- תיפוף על הגוף לכדי יצירת משפטי תנועה  קצביים אפשרות לשימוש בבקבוקים ככלי נגינה. כל זאת- באווירה כיפית הומוריסטית וקלילה.

גלעד ויטל - בין אדם לאדם

 

במפגש ניצור עם הקהל קטע מוזיקלי כאשר תשומת הלב שלנו תהיה לשקט שבין הצלילים, השקט שבין מחיאות הכף ובהברות שנשיר יחד. נשחק עם אנרגיה חזקה ועדינה ונשחק גם מעט עם קצב.

מטרת המפגש היא קבלת פירוש למוסיקה מזוית חדשה וכיצד על ידי כך אפשר לפתח ראיה חדשה על החיים.

השקט שבין הצלילים יכל להיות משל לדף הלבן שבין האותיות או על העצב שסביב השמחה, או על האויר שנוצר בין אדם לאדם ועל הישות הנוספת שנוצרת כשאנשים שרים יחד.

הסדנא מבוססת על כיף שמחה ואהבה.

   

 

חזרה לדף הראשי >>