כיכר החורבה

כיכר החורבה

 

 

שלמה גרוניך

המוסיקה של שלמה גרוניך נולדת מחדש בשנות האלפיים. מיטב השירים, שלושה נגנים וכמובן הפסנתר. מופע קצבי, מרגש ומפתיע, בו נוגע גרוניך בכל נקודות השיא של הקריירה והמוסיקה שלו, מלווה בשלושה נגנים וירטואוזים מהדור הצעיר, שמלווים אותו מזה 3 שנים ומנגנים באלבומו החדש.

על הבמה:

תופים- רון אלמוג.

בס - אייל מזיג.

גיטרות - עומרי אגמון.

 

28.3> 19:15, 20:25

 

 

ישי ריבו

האומן והיוצר ישי ריבו במיטב שיריו ובשילוב להיטים ברוח התקופה.

 

על הבמה:

תופים - ישראל נחום

קנון וכלים נוספים - אמיר אלייב

קלידים - בני ווייל

גיטרה חשמלית - אוהד דרשן

גיטרה באס - יאיר אופיר

 

28-29.3> 19:50, 21:00

 

 

 

 

 

אהוד בנאי

 

אהוד בנאי, טרובדור הרוק הישראלי, במופע שכולו בלוז כנעני.

בעיצומה של קריירה ארוכה ומצליחה, בהיותו אחד מעמודי התווך של המוסיקה הישראלית, ממשיך אהוד לחפש דרך, לחדש וליצור מתוך חירות אומנותית מוסיקלית.

עם תופים שיגבירו לכם את קצב פעימות הלב וגיטרות שיפרטו לכם על הנשמה.

בשירים האהובים מכל התקופות והאלבומים:

היום, כולם יודעים, טיפ טיפה, זמנך עבר, פלורנטין, דוד ושאול, ג'מלי פורוש ועוד..

 

על הבמה:

גיל סמטנה - בס

ערן פורת - תופים

נושי פז -  גיטרות

אלעד כהן בונן - כלי הקשה וסאמפלר

אהוד בנאי - גיטרות, מפוחית ושירה

 

28.3> 21:45

 

ישי לפידות

 

יוצר וזמר זוכה פרס אקו"ם, במופע של שמחה ורגש הסוקר את כל תחנות התרבות אותן יצר והביא לציבור שוחרי המוסיקה היהודית. מסע מוסיקלי מ"אופשימחעס" ועד "קינדרלעך" וביניהם סיפורים ואנקדוטות מחייו של יוצר חרדי בעולם השואו-ביזנס הישראלי. ההופעה בהשתתפות הקהל.

 

29-30.3> 19:15, 20:25

 

 

 

 

עמיר בניון

 

עמיר בניון, מבכירי היוצרים הישראלים, במופע המסכם 16 שנות יצירה, 12 אלבומי אולפן ושירים רבים שהפכו לחלק מפס הקול של הישראליות. החל מהאלבום 'רק את' שפרץ את הדרך, דרך 'שלכת' שהוביל ללב הקונצנזוס, הכל עד לכאן" אשר קיבע את מעמדו בשורה אחת עם בכירי הכותבים, "אלוף בשחור" הייחודי, 'עומד בשער' ההימנוני ועד האלבום האחרון 'סופה', אשר גם החריפים שבמבקרים נאלצו להודות שהוא פשוט אלבום מצוין – כולם אלבומים אשר העמידו קלאסיקות על-זמניות. במופע חוזר עמיר לשירי ראשית הקריירה, לשירים שלא בוצעו בשנים האחרונות בהופעות, כמו גם לשירים שהקהל מבקש לשמוע בהופעות ולא תמיד התאפשר וכמובן לקלאסיקות הגדולות - והכל בעיבודים חדשים ומיוחדים למופע החגיגי הזה.

 

29.3> 21:45

 

 

המדרגות

 

פיוטים עתיקים בהלחנות חדשות ובסגנונות מגוונים , מתוך חיבור למלחיני הפיוטים. הוציאו חמישה דיסקים, בהופעה ינגנו ממבחר האלבומים.

על הבמה: אילן דמארי והוד דיין בליווי תזמורת.

 

30-31.3> 19:50, 21:00

 

 

 

 

 

 

 

מנדי ג'רופי מארח את אהרון רזאל

 

מנדי ג'רופי

זמר נשמה יהודי סוחף ומרגש - שזכה לברכתו של הרבי מלובביץ, בעל קול יחודי, המשלב ישן עם חדש. בהופעה ממבחר שירים מאלבומיו ודואט מיוחד עם אהרון רזאל, בליווי תזמורת.

 

אהרון רזאל

ממבשרי המוזיקה המקורית היהודית, עם סגנון יחודי ומקורי, הוציא עשרה דיסקים מקוריים והופיע על  במות בכל העולם. אהרון יבצע שירים מאלבומיו ודואט עם מנדי ג'רופי.

 

30.3> 21:45

 

 

אלון אולארצ'יק

 

אלון אולארצ'יק, מהמוסיקאים האהובים והמרגשים במוסיקה הישראלית, לאחר ארבעים שנות קריירה מרתקת ויצירתית וכשבאמתחתו אלבומים מצליחים, מופעים, הפקות מוסיקליות נדירות ושיתופי פעולה רבים, במופע ממיטב הלהיטים שלו מכל הזמנים.

 

31.3> 19:15, 20:25

 

 

דוד ד׳אור

 

דוד ד'אור מציין השנה 25 שנות פעילות מוסיקלית במופע חדש "מקום לאהבה" המאגד את להיטיו הגדולים שהפכו זה מכבר לפס קול המוסיקה הישראלית. ד'אור בעל ששה עשר אלבומי זהב ופלטינה, משלב במופע זה את מיטב הקלאסיקות אותם הקליט וביצע בהופעותיו השונות בארץ ובעולם לאורך הקריירה הענפה שלו בעיבודים חדשים ומרתקים ובליווי 7 נגנים מופלאים.

 

31.3> 21:45

 

 

 

 

חזרה לדף הראשי >>